انجمن علمی مدیریت صنعتی دانشگاه یاسین

پزشک صنعت

دانلود ترجمه کتاب kanban
نویسنده : وحید - ساعت ٧:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٩
 

نام کتاب : kanban

مترجم:   سحر احسنی

قالب مطلب: powerpoint

قیمت:3000 تومان

 

برای خرید به ادامه مطلب بروید


 
 
تقویم آموزشی نیمه دوم تیرماه 1391 آکادمی توف ایران - آلمان
نویسنده : وحید - ساعت ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٤
  
 
ارائه روشی کاربردی جهت پیاده سازی روش مدیریت ارزش کسب شده EVMS
نویسنده : وحید - ساعت ٢:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٠
 

خلاصه مقاله:

از مهمترین و پرکاربرد ترین روشهای اندازه گیری عملکرد و پیشرفت پروژه، متد EVM یا روش مدیریت ارزش کسب شده است. هدف اصلی این تحقیق ارائه روشی کاربردی جهت پیاده سازی مدیریت ارزش کسب شده در پروژه های عمرانی می باشد. مدیریت ارزش کسب شده یکی از موثرترین روشهای مدیریت پروژه برای پروژه هایی که توسط پیمانکاران صورت می گیرد می باشد و از آنجا که اکثر پیمانکاران به قیمت های موجود در در فهرست بهاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی توجه خاص دارند لذا در این مقاله که حاصل یک پایان نامه است سعی شده که از این مقادیر در امر کنترل پروژه و به تبع آن در محاسبات روش ارزش کسب شده استفاده شود که با استفاده از این عمل به کاربردی تر شدن روش ارزش کسب شده افزوده شده است. گرچه در مباحث تئوری آمده است که روش ارزش کسب شده یکی از بهترین روشها برای ارزیابی عملکرد پروژه است اما در تعداد و محاسبه پارامترهای این روش پیچیدگی هایی وجود دارد لذا در این مقاله سعی شده است که این روش به ساده ترین شکل ممکن پیاده شود. مطالعه موردی که برای این تحقیق و پیاده سازی روش مورد استفاده قرار گرفته شده در حیطه پروژه های عمرانی و مربوط به پروژه ساخت یک مجتمع مسکونی می باشد.

کلمات کلیدی: مدیریت ارزش کسب شده، فهرست بهاء، ارزیابی عملکرد

نویسندگان: سعید کهریزی - کارشناس ارشد مهندسی صنایع دانشگاه امام حسین (ع)، علیرضا میرمحمدصادقی - استاد یار دانشگاه امام حسین (ع) دانشکده مهندسی صنایع، محمد قربانی سالانقوچ - کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه امام حسین (ع)


 
 
ویرایش دوم نرم افزار HSE آرماندیس عرضه شد
نویسنده : وحید - ساعت ٢:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٠
 


ویرایش دوم نرمافزار HSE آرماندیس عرضه شد!

 

ویرایش جدید نرم افزار سیستم جامع مدیریت ایمنی - بهداشت و محیط زیست آرماندیس که بر اساس الزامات استانداردهای ISO 14001 و OHSAS 18001 طراحی و تولید شده است - امکانات متنوعی را به کاربران ارائه می کند. ماژول های اصلی این نرم افزار عبارتند از:

 

بازدیدها

MSDS 

معاینات پزشکی

تجهیزات ایمنی

گزارشات حوادث