فیلم آموزشی شش سیگما

اگر می خواهید در مورد شش سیگما بیشتر بدانید ٬ خلاصه ای از سی دی اول سمینار شش سیگما دکتر نورالسنا را ملاحضه کنید.

 (نگاهی به ضرورت معرفی بنیادی Six Sigma )

سازمانهای بزرگی مانند جنرال الکتریک ، تویوتا ، هیولت پاکارد ، فد ایکس ، موتورولا و آمریکن اکسپرس فقط تعدادی از کمپانی های با نفوذ بین المللی هستند که در سال های اخیر به طور باور نکردنی  از بهبود در افزایش در آمدها ، کاهش هزینه ، افزایش سهم  بازار با به کار گیری Six Sigma سود برده اند. به عنوان مثال مدیر اجرایی سابق شرکت جنرال الکتریک ( Jack walch ) گفت انجام شش سیگما در طول 5 سال 12 بیلیون دلار صرفه جویی را برای GE محقق ساخت.

باید توجه داشت اصول شش سیگما بر روی بهبود کسب و کار و فرآیند تمرکز یافته است و موفقیت در انجام موفقیت آمیز آنها منجر به یک صرفه جویی مهم در منابع سازمان می شود که معنی سر راست و سریع آن افزایش قابلیت منافع شرکت و رشد کسب و کار خواهد بود. افزون بر این نتیجه بهبودهای فرآیند افزایش عملکرد کمپانی ، کیفیت و در نهایت رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت.

اما صنایع  بزرگ کشور ما که برای ورود به  صحنه تجارت جهانی باید خود را آماده کنند

 می بایست هر چه سریعتر به رشد و افزایش کیفیت و کاهش هزینه ای خود توجه بیشتری را معطوف دارند و گرایش به اجرای شش سیگما می تواند آنها را به این اهداف به صورت سریعتر و بنیادی به مقصود برساند. از این رو رویکرد به شش سیگما به صورت ضرورتی انکار ناپذیر برای کلیه سازمانها و صنایع بزرگ در آمده است .

این ضرورت امروزه محور اصلی تمرکز اندیشه ها ، نظریه ها ، خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای در حوزه بهبود و تحول سازمانی در کشور های صنعتی شده است به گونه ای که هم اکنون در حجم و سطح ملی به آن اندیشیده می شود.

از دیگر سوی صنایع کشور ما به شدت به نتایج و عملکردهای این رویکرد هوشمند در ساختار اجرایی خود نیازمند است ٬ رویکردی که همه صنایع بزرگ و بانفوذ دنیا برگزیده اند و به سود آوری و موفقیت ها ی عظیم حیرت انگیزی دست یافته اند.

دانلود قسمت اول فیلم سمینار شش سیگما         3.41 MB

دانلود قسمت دوم فیلم سمینار شش سیگما           3.29 MB  

برای تهیه ۳ سی دی فیلم این سمینار می توانید ٬ آن را در فرم درخواست مطرح کنید.

شما نیز می توانید فیلم های آموزشی خود را بر روی سایت بتسا قرار دهید. تماس با ما

 منبع: اتاق بازرگانی کاشان

 

نوشته شده در چهارشنبه 3 مهر 1387 و ساعت 04:09 ق.ظ توسط : بزرگترین بانک جامع مهندسی صنایع و مدیریت ایران (بتسا)
ویرایش شده در - و ساعت -

/ 0 نظر / 18 بازدید