نرم افزار رایگان تبدیل تاریخ میلاد نرم افزار مایکروسافت پروجکت MSP نسخه 2003 و

تبدیل تاریخ میلادی نرم افزار به تاریخ شمسی بدون تاثیر در محاسبات و عملکرد MSPنرم افزار رایگان تبدیل تاریخ میلاد نرم افزار مایکروسافت پروجکت MSP  نسخه 2003 و 2007

*اضافه کردن فیلدهای مربوط به محاسبه درصدهای وزنی

*امکان محاسبه ساده درصدهای پیشرفت برنامه ای (عادی و وزنی)

*امکان رسم نمودار S-Curve  در نرم افزار Excel

*تبدیل تاریخ میلادی به تاریخ شمسی و بالعکس

پس از نصب و در صورتیکه مسیر نصب درست انتخاب شده باشد، یک منو به منوهای MSP  اضافه می شود که کاربردهای قید شده در نرم افزار در آن وجود دارد.

نرم افزار کاربردهای کارا برای نسخه 2003 نرم افزار MS Project را می توانید از اینجا دانلود کنید (431 کیلوبایت).

نرم افزار کاربردهای کارا برای نسخه 2007نرم افزار MS Project را می توانید از اینجا دانلود کنید (420 کیلوبایت).

توضیحات بیشتر در مورد نرم افزار:

* لازم است دقت کنید که با توجه به اینکه این برنامه فایل Global  شما را کاملا جایگزین می کند، اگر ماکرویی در فایل Global خود دارید، بهتر است آن را قبلا Save و سپس اقدام به نصب کنید. در غیر اینصورت ماکروی شما از بین خواهد رفت.

*اغلب امکانات اشاره شده در بالا از چند فیلد Text  و Number استفاده می کند که در مورد هر یک قبل از اجرا این فیلدها به اطلاع شما خواهد رسید. لذا دقت کنید که اطلاعات حیاتی ای در این فیلدها ذخیره نکرده باشید.

*در صورتیکه فقط برای رسم نمودار S-Curve مشکل دارید به Tools\Macro\Visual Basic Editor بروید و در پنجره جدید که باز می شود، به منوی Tools\References بروید. در پنجره باز شده Microsoft Excel 11.0 object Liberary را تیک بزنید. مشکل حل خواهد شد.

*در هنگام نصب به مسیر نصب دقت زیادی کنید. این مسیر باید مسیری باشد که فایل Global.pmt مربوط به کاربر شما در آن قرارداشته باشد. این فایل معمولا در مسیر پیشنهادی می باشد (برای MSP 2003). اگر نسخه 2002 استفاده می کنید، باید در انتهای مسیر پوشه 11 را به پوشه 10 تغییر نام دهید. در صورتی هم که کامپیوتر شما عضو Domain در یک شبکه LAN است و در صورتیکه در کامپیوتر شما یک User هم بصورت Local و هم بصورت Domain (با نام شبیه به هم) وجود داشته باشد نیز مسیر نصب باید اصلاح و نام Domain شبکه نیز توسط یک نقطه به انتهای نام User اضافه شود.  [User.DomainNmae]. بهتر است قبل از نصب مسیر را چک کنید و مطمئن شوید که فایل Global حتما در این مسیر قراردارد. در غیر اینصورت برنامه برای شما قابل استفاده نخواهد بود. (البته این مشکل در نسخه جدید تا حدودی حل شده است).

/ 1 نظر / 56 بازدید
من یک مسافرم

من هم یک برنامه با سی شارپ نوشتم که این کار رو میکنه تبدیل شمسی به میلادی و میلادی به شمسی می تونید از http://www.daszarrin.ir/1392/01/20/5863 دانلود کنید اگر انتقاد یا پیشنهادی داشتین، نظر بدین تا ان شاء الله در نسخه های بعدی اعمال کنم